Символ Віри

Доктринальне твердження

Illustration

-1-

Ми віримо, що Святе Письмо, як Старий, так і Новий Заповіт, є священне Слово Боже, що не містить помилок в оригінальних текстах, повне об’явлення Його волі для спасіння людства, та божественний та найвищий авторитет для християнської віри та життя.

-2-

Ми віримо в єдиного Бога, Творця всього, безкінечно досконалого і вічно сущого в трьох особах – Отця, Сина і Святого Духа.

-3-

Ми віримо, що Ісус Христос є істинний Бог та істинна людина, що була зачата від Святого Духа та народжена Дівою Марією. Він помер на хресті як жертва за наші гріхи, відповідно до Писання. Потім Він воскрес з мертвих в тілі, вознісся на Небо, де, перебуваючи по правиці Слави Божої, і нині є нашим Первосвящеником та Заступником.

-4-

Ми віримо, що служіння Святого Духа полягає в тому, щоб прославляти Господа Ісуса Христа і в цей вік викривати людей, відроджувати грішників, а також перебувати в віруючих, керуючи та наставляючи їх, та наділяти їх силою задля благочестивого життя та служіння.

-5-

Ми віримо, що люди створені за образом Божим, але відпали через гріх, і тому гинуть, і тільки через відродження Святим Духом можуть набути спасіння та духовне життя.

-6-

Ми віримо, що смерть Ісуса Христа та Його воскресіння – це єдина засада для виправдання та спасіння всіх, хто вірує, і тільки ті, хто приймає Ісуса Христа, народжуються від Святого Духа і таким чином стають дітьми Божими.

-7-

Ми віримо, що водне хрещення віруючих та Вечеря Господня – це постанови, які повинні виконуватися Церквою теперішнього віку. При цьому вони не можуть вважатися засобами спасіння.

-8-

Ми віримо, що істинна Церква складається з усіх тих людей, які через віру в Ісуса Христа, що спасає, були відроджені Святим Духом і поєднані в Тіло Христове, Главою якого є Христос.

-9-

Ми віримо, що тільки той, хто є народженим згори, повинен вважатися членом Церкви, і таким чином тим, хто має право на членство в помісній церкві.

-10-

Ми віримо, що Ісус Христос є Господь і Глава Церкви, і що кожна помісна церква має право під керівництвом Христа приймати рішення та керувати справами всередині церкви.

-11-

Ми віримо в особистий, тілесний та неминучий прихід Господа Ісуса Христа і в те, що ця «блаженна надія» має важливе значення для особистого життя та служіння віруючої людини.

-12-

Ми віримо в тілесне воскресіння мертвих: віруючих – до вічного блаженства й радості з Господом, невіруючих – для засудження та вічного усвідомлюваного покарання.