Програми та філії

Центр молодіжного служіння в Україні  співпрацює у партнерстві із 5 областямита діє на базі 6 християнських навчальних закладів

Illustration
Illustration

Київська Богословська Семінарія (КБС)(партнерство протягом 2003-2023 рр)

KTSONLINE.ORG

Illustration

Кременчуцька Євангельська Семінарія (КЄС)(партнерство протягом 2016-2023 рр)

KESUA.ORG

Illustration

Рівненський Біблійний Коледж(партнерство протягом 2007-2023 рр)

UA-REGION.COM.UA

Illustration

Вінницька Семінарія Біблійної експозиції(партнерство протягом 2021-2023 рр)

VSBE.ORG.UA

Черкаський Біблійний Інститут(партнерство протягом 2018-2020 рр)

YOUCONTROL.COM.UA

Illustration


Таврійський Християнський Інститут (ТХІ)(партнерство протягом 2015-2023 рр)

TCI.ORG.UA

Illustration

Молодіжний комітет баптиської молоді України в м. Житомир(партнерство протягом 2021-2023 рр)

BAPTIST.YOUTH.ZT

Illustration

Молодіжний комітет баптиської молоді України в м. Київ(партнерство протягом 2016-2023 рр)

BAPTIST.YOUTH.KYIV

За роки існування ЦМС нашими викладачами та партнерами із всесвітньої місії #ymс було сформовано програму навчальних курсів, сфокусованих на служіння молоді

Наприкінці курсу навчання студенти отримують або ступінь бакалавра у молодіжному служінні, або сертифікат у молодіжному служінні відповідно до вказівок їх конкретної програми та місця розташування. Нижче наведено конкретні курси молодіжного служіння, які викладаються на додаток до загальних курсів, що пропонують семінарії і біблійні коледжі

Illustration
Illustration

Основи молодіжного служіння

Курс розглядає Біблійні основи для визначення успіху в Молодіжному Служінні, розробку головного твердження МС, місії та цілей. Вимірювання успіху в МС. Зосереджує увагу на розумінні потреб підлітків та особливостях професійного лідерства/пасторства в МС.

Молодіжна культура

Курс досліджує характеристики сучасних молодіжних та підліткових культур. Наголос ставиться на розпізнавання, інтеграцію і застосування сучасної молодіжної культури. Ресурси включають особисту взаємодію, а також дослідження ресурсів масової інформації та підліткових періодичних видань. Студенти навчаться проводити оцінку підліткової культури в світлі Писання.

Illustration
Illustration

Розробка програм молодіжного служіння

Цей курс досліджує адміністрацію і менеджмент служіння студента-служителя, включаючи євангелізацію і стратегії взаємодії із молоддю та їх сім'ями. Студент придбає знання для управління, стратегії і розвитку програм, планування календарів, бюджету та його виконання так само включається.

Розробка навчального плану для малих груп

Цей курс є вивченням характеристик учня та вчителя для розробки біблійного плану для домашніх груп. Метою є ознайомлення студента з поглядами на служіння домашніх груп та напрям, щоб сформувати свій.

Illustration
Illustration

Сучасні методи комунікації та взаємодії з молоддю

Вивчення техніки поведінки на сцені і перед об'єктивом камери, підготовки молодіжної проповіді та уроку і загальні якості мови в контексті доречності культури. Особливий наголос ставиться на підлітків і комунікацію даного віку. Курс включає вивчення процесу і практику передачу біблійної істини молоді, як і викладання Писання, так і проповіді Євангелія.

Душеопікунство в молодіжному служіння

Цей курс є вивченням біблійних принципів, концепцій і методів, які найчастіше використовуються в особистій роботі та з групою молодих людей. Особлива увага приділяється ролі біблійних істин і богослов'я в процесі консультування. Також розглядаються поширені проблеми молоді та шляхи їх вирішення.

Illustration
Illustration

Учнівство в молодіжному служінні

Предмет досліджує принципи та методи духовного дозрівання у контексті соціального, фізичного та культурного розвитку молоді, досліджує фізіологічні, розвиваючі, соціальні та навколишні чинники, що впливають на духовний розвиток. Предмет зосереджує особливу увагу дослідженню Біблійних та богословських засад учнівства та їх застосування до процесу учнівства.

Профорієнтація в молодіжному служінні

Цей предмет допомагає студенту зосередитися на своєму поклику до служіння і перевірити своє особисте зростання і посвяту. Посадова інструкція, розвиток команди і взаємин, постановка цілей, управління часом і фінансами. Студенти практикуються : професійно складати резюме, і формулювати стратегії служіння, цінності та філософію. 

Illustration
Illustration

Планування та розвиток таборів

Цей курс є вивченням фундаментальних принципів в організації та становленні МС за допомогою організації табірного служіння, щоб зрозуміти всі етапи підготовки до молодіжного та підліткового євангелізаційного табору: збір та організація команди, написання програми табору, набір учасників, проведення та оцінка табору.

Молодіжне і сімейне служіння

Служителі МС мають розуміти суть сім'ї та її важливість у вихованні підлітків, вміти збирати та аналізувати інформацію згідно ситуації, що стосуються молодіжного і сімейного служіння, а також запропонувати відповідь на потреби підлітків та батьків в сімейному і церковному контексті. Особливий акцент в курсі присвячується богослов’ю сім’ї, дошлюбному консультуванню, а також темі ресурсів для батьків і роботи з батьками.

Illustration
Illustration

Сучасне молодіжне місіонерство

Цей курс розглядає сучасні молодіжні місії, щоб молодіжні та підліткові лідери могли ефективно служити народам іншої культури короткий термін. Наголос на трьох сферах: Важливість участі у Божій місії досягнення народів; Як стати міжнародним вчителем/викладачем молодіжного служіння, та як з групою з помісної церкви керувати молодіжною місіонерською поїздкою в місцевих та міжнародних локаціях.

Усі ці курси постійно модеруються та вдосконалюються, щоб бути актуальними для кожного нового покоління. Світ стрімко розвивається, культури замінюються новими трендами та істина залишається незмінною.

Підтримка

Ми потребуємо вашої молитовної та фінансової підтримки нашого служіння.

Illustration